Okręg nr 5 obejmuje: Gmina Łapy , Poświętne
Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | CZEPE Roman | 61 | Łapy | |
2 | OSMOLSKI Andrzej | 62 | Łapy | |
3 | RZĄCA Sylwia | 45 | Łapy | |
4 | BUSŁOWSKA Maria | 44 | Uhowo | |
5 | GĄSOWSKA Grażyna | 50 | Brzozowo Muzyły | |
6 | PŁOŃSKI Wojciech Michał | 42 | Łukawica | |
7 | PERKOWSKI Zenon | 61 | Łapy |
Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | NIEKRASZ Jarosław | 52 | Łapy | |
2 | KACZYŃSKA Aneta | 20 | Roszki-Włodki | |
3 | KAMIŃSKI Grzegorz Piotr | 30 | Pietkowo | |
4 | GOLUCH Kamila Agnieszka | 28 | Brzozowo-Muzyły | |
5 | JANCZEWSKI Michał | 20 | Grochy |
Lista nr – KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | GĄSOWSKI Andrzej | 49 | Łapy | |
2 | BRZOZOWSKA Zdzisława Gertruda | 50 | Łapy | |
3 | WRÓBLEWSKI Tadeusz | 65 | Łapy | |
4 | MANOŚ Joanna | 51 | Uhowo | |
5 | CHRUŚCIEL Marta Barbara | 37 | Płonka Strumianka | |
6 | OSSOWSKI Adam Bogdan | 45 | Łapy | |
7 | BRZOSKO Wiktor | 60 | Łapy |
Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | ŁAPIŃSKI Jacek | 37 | Łapy | |
2 | PRZEŚNIAK Elżbieta | 56 | Łapy | |
3 | KAMIŃSKI Jerzy | 65 | Gąsówka Stara | |
4 | ŁUDŹ Roman Tadeusz | 67 | Łapy | |
5 | CWALIŃSKA Sylwia Maria | 31 | Łapy | |
6 | MAZURKIEWICZ Halina Maria | 56 | Łapy | |
7 | FRONC Andrzej | 42 | Łapy |
Lista nr – KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | GOŁASZEWSKI Mariusz | 44 | Łapy | |
2 | PIEKUTOWSKA Alicja | 55 | Łapy | |
3 | ŁAPIŃSKI Krzysztof | 54 | Łapy | |
4 | PODBIELSKA Katarzyna | 38 | Łapy Dębowina | |
5 | FASZCZEWSKI Andrzej | 60 | Łapy | |
6 | PIEKUTOWSKI Grzegorz | 39 | Łapy | |
7 | KAMIŃSKA Grażyna Teresa | 50 | Łapy |
Lista nr 8 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | ŁUPIŃSKI Wojciech | 39 | Płonka Kościelna | |
2 | TRUSKOLASKA Krystyna | 61 | Łapy | |
3 | KOWALEWICZ Leszek Zbigniew | 43 | Łapy | |
4 | MINTA Marcin | 39 | Klepacze | |
5 | ŁAPIŃSKA Wiesława Stanisława | 56 | Łapy-Dębowina |