Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | AUGUSTYN Anna | 45 | Białystok | |
2 | NIKITOROWICZ Zbigniew | 51 | Białystok | |
3 | PILECKI Karol | 33 | Białystok | |
4 | NAZARUK Sławomir | 60 | Białystok | |
5 | SZCZYGIEŁ-ROGOWSKA Jolanta | 60 | Białystok | |
6 | PYRKO Paulina | 30 | Grabówka | |
7 | DWORZAŃSKI Jarosław Zygmunt | 63 | Białystok | |
8 | KARCZEWSKA Wioletta Maria | 50 | Białystok | |
9 | KOWALEWSKI Andrzej | 59 | Białystok |
Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | KOSICKI Artur | 40 | Grabówka | |
2 | KAUFMAN-SUSZKO Elżbieta Maria | 70 | Białystok | |
3 | KUCHAREWICZ Grzegorz | 60 | Białystok | |
4 | DĘBSKI Bogusław | 65 | Białystok | |
5 | HERNIK Teresa | 62 | Białystok | |
6 | CITKO Marek | 44 | Białystok | |
7 | KAUC-DMOCHOWSKA Elżbieta | 53 | Białystok | |
8 | ZABŁUDOWSKI Marcin | 26 | Bielsk Podlaski | |
9 | ŻALEK Justyna Emilia | 43 | Białystok |
Lista nr 6 – KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | ROSIŃSKA Katarzyna Ewa | 23 | Białystok | |
2 | JANOSZKA Grzegorz Jan | 36 | Białystok | |
3 | SIELAWA Magdalena | 28 | Białystok | |
4 | FALKOWSKI Przemysław | 27 | Białystok | |
5 | DOMYSŁAWSKA Urszula | 23 | Białystok | |
6 | SKOWROŃSKI Adrian | 21 | Białystok |
Lista nr 3 – KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | CYLWIK Monika Inga | 45 | Białystok | |
2 | WYSZYŃSKI Stanisław Robert | 38 | Sokółka | |
3 | ŻYŁOWSKI Ireneusz | 45 | Białystok | |
4 | AKTYL-NOWAK Aniela Anna | 63 | Łomża | |
5 | MOSZYŃSKI Stanisław Krzysztof | 49 | Narew | |
6 | POWICHROWSKA Ewa | 63 | Łomża |
Lista nr 9 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | WĄDOŁOWSKI Oskar | 30 | Białystok | |
2 | JAŁOCHA Małgorzata Janina | 65 | Choroszcz | |
3 | BARANOWSKI Łukasz | 29 | Bombla | |
4 | PETELSKA Justyna | 32 | Białystok | |
5 | ZADYKOWICZ Jakub | 18 | Białystok |
Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | ŻYLIŃSKI Robert Paweł | 44 | Białystok | |
2 | SZADKOWSKA Eliza | 36 | Białystok | |
3 | FREINO Michał Marcin | 36 | Białystok | |
4 | WIERZBICKA Danuta | 64 | Białystok | |
5 | KAMIŃSKI Zbigniew Stanisław | 57 | Białystok | |
6 | GRZEŚ Anna | 47 | Białystok | |
7 | LEWKO-NINKIEWICZ Dorota Stanisława | 49 | Białystok | |
8 | RYKOWSKI Grzegorz | 72 | Białystok | |
9 | NAZARUK-ZDANUCZYK Agnieszka | 44 | Białystok |
Lista nr 7 – KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | WÓJCICKI Wojciech Bolesław | 46 | Białystok | |
2 | JĘDRZEJEWSKI Andrzej Tomasz | 45 | Białystok | |
3 | STYPKA Maciej | 30 | Białystok | |
4 | CYWIŃSKA Ewa | 76 | Białystok | |
5 | ROGALEWSKI Grzegorz | 53 | Białystok | |
6 | RUSIŁOWICZ Agnieszka | 34 | Białystok | |
7 | TUCHOLSKA Agnieszka | 23 | Białystok |
Lista nr 8 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | LEOSZKO Marcin Łukasz | 38 | Białystok | |
2 | TUROSIEŃSKA-DURLIK Katarzyna Monika | 37 | Białystok | |
3 | GAWROŃSKI Arkadiusz | 39 | Białystok | |
4 | SZYDŁOWSKA Joanna | 68 | Białystok | |
5 | DYMKO Łukasz | 29 | Białystok | |
6 | ZAWISTOWSKA Natalia | 26 | Wasilków | |
7 | BOJCZUK Aleksander | 46 | Białystok | |
8 | NIESTERCZUK Magdalena | 32 | Białystok | |
9 | WASILEWSKI Dariusz Józef | 48 | Białystok |
Lista nr 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | SZAMATOWICZ Marian Czesław | 83 | Niewodnica Korycka | |
2 | KARPOWICZ Michał | 59 | Białystok | |
3 | PIOTROWICZ Jadwiga | 60 | Białystok | |
4 | DEMIANOWICZ Andrzej | 59 | Tanica Dolna | |
5 | KONIUSZEWSKA Bogumiła | 60 | Białystok | |
6 | MATWIEJCZUK Dariusz | 48 | Białystok | |
7 | JAROCKA Iwona | 35 | Tanica Górna | |
8 | KUŹMICKI Tomasz | 32 | Tanica Górna | |
9 | JANUSZEWSKA Elżbieta | 69 | Białystok |
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | KREDA Tadeusz | 61 | Białystok | |
2 | MIŁKOWSKA Sylwia | 34 | Białystok | |
3 | ROGALSKI Krzysztof | 45 | Białystok | |
4 | KIRYLUK Anna | 72 | Białystok | |
5 | CHLABICZ Anna | 29 | Białystok | |
6 | JAROSŁAWSKI Jerzy | 54 | Białystok | |
7 | WALENDZIUK Cezary | 51 | Białystok | |
8 | SURYNOWICZ Tomasz | 44 | Białystok |
Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | KIRYLUK Aleksander | 68 | Białystok | |
2 | KAROLCZUK Marzanna | 52 | Augustów | |
3 | ZAPOLSKA Edyta | 23 | Augustów | |
4 | WASILEWSKI Rafał | 27 | Augustów | |
5 | FIODOROW Kamil | 33 | Augustów |
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | KRASOWSKI Krzysztof | 47 | Białystok | |
2 | RODZIEWICZ Danuta Wiktoria | 64 | Grabówka | |
3 | BORATYŃSKI Piotr | 76 | Białystok | |
4 | SZPAKOWICZ Ewa | 44 | Białystok | |
5 | BARTCZAK Bożena Józefa | 64 | Białystok | |
6 | KURZYNA Marek | 47 | Franki-Piaski |