Okręg Nr 4 obejmuje: Gmina Turośń Kościelna, Choroszcz
Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | KONDRACKI Paweł | 38 | Czaczki Wielkie | |
2 | RUTKOWSKI Jacek | 44 | Klepacze | |
3 | WALIŃSKA Grażyna | 46 | Ruszczany | |
4 | GAWROŃSKA Justyna | 27 | Klepacze | |
5 | SUSZKO Tomasz | 51 | Śliwno | |
6 | PASZKOWSKA Iwona Małgorzata | 36 | Porosły-Kolonia |
Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | PERKOWSKI Jan Bolesław | 40 | Choroszcz | |
2 | BIERYŁO Bożena | 45 | Turośń Kościelna | |
3 | DOJLIDA Piotr Paweł | 53 | Klepacze | |
4 | TOŁOCZKO Anna | 29 | Choroszcz | |
5 | JURCZAK Robert | 47 | Iwanówka | |
6 | ZGIET Ewa | 52 | Klepacze |
Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | ŁADA Rafał | 54 | Porosły | |
2 | SZEKALSKA Dorota | 46 | Lubejki | |
3 | SOKÓŁ Piotr Eugeniusz | 36 | Konowały | |
4 | ŚWIERZBIŃSKA Iwona | 31 | Klepacze | |
5 | ZAGÓRSKI Tomasz | 46 | Choroszcz |
Lista nr – KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | BOGDAN Antoni | 67 | Choroszcz | |
2 | GRUŻEWSKA Elżbieta | 71 | Niewodnica Kościelna | |
3 | CZABAN Małgorzata | 49 | Łyski | |
4 | TRUSKOLASKI Emil | 31 | Turośń Kościelna | |
5 | HANUSIAK-KNAPIK Eugenia | 70 | Turośń Kościelna | |
6 | RYDZEWSKI Tomasz | 56 | Czaplino |
Lista nr – KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | POLAK Karolina | 30 | Choroszcz | |
2 | RUŁA Bogusław Roman | 60 | Turośń Kościelna | |
3 | BOKUN Marta | 26 | Choroszcz | |
4 | CYMBALISTY Wojciech Jan | 32 | Rogówek | |
5 | SIEMIENIUK Piotr | 46 | Barszczewo | |
6 | ADAMSKA Hanna Dorota | 50 | Klepacze |
Lista nr 8 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | WILCZEWSKI Michał Igor | 28 | Baciuty | |
2 | WOŁEJKO Monika Marzena | 28 | Choroszcz | |
3 | BĄK Iwona | 41 | Choroszcz | |
4 | OŚWIECIŃSKA Weronika | 19 | Dobrzyniewo Kościelne | |
5 | PILISIEWICZ Mariusz | 41 | Śliwno |