KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | GROMKO Mariusz Krzysztof | 40 | Białystok | |
2 | NAHAJEWSKI Mariusz Krzysztof | 33 | Białystok | |
3 | KLIMASZEWSKI Zbigniew Tomasz | 62 | Białystok | |
4 | ZUBRYCKA Marzena Aneta | 44 | Białystok | |
5 | ANCIPIUK Katarzyna | 38 | Białystok | |
6 | SADŁOWSKA Sylwia Anna | 44 | Białystok | |
7 | SOKOŁOWSKI Bartosz | 23 | Białystok |
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | PROKORYM Łukasz | 33 | Białystok | |
2 | JAMRÓZ Katarzyna | 43 | Białystok | |
3 | NIKICIUK Stefan | 74 | Białystok | |
4 | DOBROWOLSKA-CYLWIK Anna Maria | 46 | Białystok | |
5 | ZWIERZ Zbigniew Wojciech | 67 | Białystok | |
6 | MARKIEWICZ-MĘCZKOWSKA Małgorzata | 53 | Białystok | |
7 | WANCZEWSKI Szymon Jakub | 41 | Białystok |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA ARŁUKOWICZA „BIAŁYSTOK NA TAK”
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | ARŁUKOWICZ Tadeusz | 54 | Białystok | |
2 | TARASIK Anna | 44 | Białystok | |
3 | ROMANOWSKI Tomasz | 29 | Białystok | |
4 | PŁOŃSKA Wiesława Bożenna | 64 | Białystok | |
5 | BARTOSZEWICZ Ewa | 32 | Białystok | |
6 | CZAPIEWSKI Adam | 35 | Białystok | |
7 | ŻUKOWSKI Wojciech | 48 | Białystok |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BIAŁEGOSTOKU
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | TYMURA Mateusz Marek | 33 | Białystok | |
2 | KOROLCZUK Ewa Elżbieta | 58 | Białystok | |
3 | GÓRNICKI Konrad Mateusz | 46 | Białystok | |
4 | KARDASZ Beata | 48 | Białystok | |
5 | MACEWICZ Jakub Jerzy | 39 | Białystok | |
6 | MOŃDZIEL Iwona Anna | 54 | Białystok | |
7 | KORONKIEWICZ Wojciech Janusz | 49 | Białystok |
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | KOCHAN Janusz Ryszard | 72 | Białystok | |
2 | RUTKOWSKI Tadeusz | 71 | Białystok | |
3 | KRUSZEWSKA Jolanta | 50 | Białystok | |
4 | ELLMERS Greta Halina | 68 | Białystok | |
5 | DUDZICZ Mateusz | 23 | Białystok | |
6 | KRÓL Małgorzata Magdalena | 63 | Białystok | |
7 | NAZARUK Bazyl | 68 | Białystok |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | NOWAKOWSKI Krzysztof Zbigniew | 65 | Białystok | |
2 | BIELAWSKA Izabela Stanisława | 65 | Białystok | |
3 | CZARNIAWSKI Marek | 50 | Białystok | |
4 | BARTNIK Jolanta Maria | 44 | Białystok | |
5 | JAKIMOWICZ Piotr Tomasz | 45 | Białystok |