Okręg Nr 3 obejmuje: Czarna Białostocka, Wasilków
Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | PIOTROWSKA Jadwiga | 55 | Wasilków | |
2 | ŻUKOWSKI Zenon | 64 | Wasilków | |
3 | BIŃKOWSKI Jerzy | 64 | Czarna Białostocka | |
4 | BERENSZTEJN Ryszard Antoni | 71 | Czarna Białostocka | |
5 | MALICKA Barbara | 56 | Czarna Białostocka | |
6 | GROMAK Zbigniew | 37 | Wasilków | |
7 | TOCZKO Wioletta | 42 | Czarna Białostocka |
Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | PEŁKOWSKI Antoni | 64 | Wasilków | |
2 | GUZOWSKA Magdalena | 39 | Studzianki | |
3 | FILIPOWICZ Tomasz | 52 | Wasilków | |
4 | ŻUKOWSKA Agnieszka | 37 | Wasilków |
Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | DEN Jolanta | 41 | Czarna Białostocka | |
2 | DĄBROWSKI Wiesław | 55 | Wasilków | |
3 | TYSZKIEWICZ-WINOGRODZKA Tamara Maria | 63 | Dąbrówki | |
4 | SAKOWICZ Leopold | 65 | Wasilków | |
5 | SZUTKO Katarzyna | 35 | Czarna Białostocka | |
6 | ŻUKOWSKI Zbigniew | 72 | Czarna Białostocka | |
7 | LEWKOWICZ Bogusław | 35 | Jurowce |
Lista nr – KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | PTASZYŃSKI Sebastian | 27 | Wasilków | |
2 | ŁUCKIEWICZ Tomasz | 55 | Czarna Białostocka | |
3 | STASIEŁUK Bożena | 49 | Wasilków | |
4 | ZNAJDA Agnieszka | 49 | Czarna Białostocka | |
5 | SAKOWICZ Krystyna | 65 | Wasilków |
Lista nr – KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | PUSZ Wiesław | 61 | Rybniki | |
2 | SAKOWICZ Jacek | 53 | Czarna Białostocka | |
3 | BEJM Jacek Mariusz | 55 | Dąbrówki | |
4 | CIMOCH Jolanta | 51 | Czarna Białostocka | |
5 | SKOWROŃSKA Barbara Cecylia | 52 | Wasilków | |
6 | GEMBALA Dorota | 54 | Brzozowy Mostek | |
7 | OZOROWSKI Grzegorz | 57 | Wasilków |
Lista nr 8 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | ZAWISTOWSKI Adam Robrert | 27 | Wasilków | |
2 | GRUSZEWSKA Marzanna | 48 | Wasilków | |
3 | WĄSIEWICZ Dawid | 30 | Wasilków | |
4 | STEPANIUK Beata | 53 | Wasilków | |
5 | CZAJKOWSKA Marta | 25 | Wasilków | |
6 | MARCHEL Rafał | 27 | Wasilków |