Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | NASZKIEWICZ Anna | 38 | Suwałki | |
2 | KWATERSKI Waldemar | 55 | Zaleskie | |
3 | GNOZA Marcin | 39 | Suwałki | |
4 | DEMIAŃCZUK Jerzy | 48 | Augustów | |
5 | RAŚ Andrzej | 57 | Mońki | |
6 | TALKOWSKI Bronisław | 66 | Białystok | |
7 | SNARSKA-NIEZNAŃSKA Małgorzata Sara | 41 | Buda Ruska | |
8 | DOROSZ-GRAJEK Irena | 63 | Suwałki | |
9 | JANKOWSKA Agnieszka | 38 | Suwałki | |
10 | MASŁOWSKI Krzysztof Wojciech | 61 | Suwałki |
Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | ŁANCZKOWSKI Romuald | 63 | Suwałki | |
2 | WNUKOWSKI Paweł | 26 | Lipsk | |
3 | ZABIELSKA Jadwiga Barbara | 61 | Mońki | |
4 | MURACKA Agnieszka | 36 | Nowa Wieś | |
5 | BURNOS Wiesława | 59 | Stara Moczalnia | |
6 | JANCZEWSKA Alicja Anna | 50 | Giby | |
7 | GORLO Adam | 39 | Stary Folwark | |
8 | WDOWIAK Jan Stanisław | 58 | Zajączkowo Folwark | |
9 | SOŁTYS Agnieszka | 48 | Kukowo | |
10 | SUTKOWSKI Marcin | 33 | Sidra |
Lista nr 6 – KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | BIRGIEL Marcin | 35 | Suwałki | |
2 | RADUCHA Urszula | 28 | Białystok | |
3 | GEMBICKI Dżemil | 43 | Kruszyniany | |
4 | WYSOCKA Kamila Maria | 32 | Białystok | |
5 | OSIEJEWSKI Jakub | 33 | Białystok | |
6 | ANDRUKIEWICZ Aleksandra Julia | 24 | Białystok |
Lista nr 9 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | BOBIK Joanna | 36 | Toporki | |
2 | KONCEWICZ Krzysztof | 35 | Białystok | |
3 | BUDZANOWSKA Marta | 30 | Białystok | |
4 | KURNICKI Kamil | 30 | Białystok | |
5 | GRYCUK Grzegorz | 32 | Białystok |
Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | CIEŚLUKOWSKI Cezary | 56 | Suwałki | |
2 | DYJUK Bogdan | 58 | Augustów | |
3 | KORONKIEWICZ Andrzej Zbigniew | 53 | Augustów | |
4 | DZIMIDA-CHMIELEWSKA Elżbieta | 38 | Tauroszyszki | |
5 | GUZEL Maria | 55 | Szpakowo | |
6 | JĘDZUL Joanna | 45 | Suwałki | |
7 | KAŹMIERCZAK Małgorzata | 38 | Wasilków | |
8 | SAWICKI Sławomir | 55 | Sokółka | |
9 | SOKOŁOWSKI Franciszek | 69 | Filipów | |
10 | MAGNUSZEWSKI Marian | 55 | Mońki |
Lista nr 7 – KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | NOWEL Wiesław | 32 | Pogorzelec | |
2 | TRYPUS Ryszard | 59 | Czarna Białostocka | |
3 | GRABOWSKA Monika | 31 | Wasilków | |
4 | GAJDOWSKI Dariusz | 29 | Choroszcz | |
5 | ŻOCHOWSKA Marta Agnieszka | 35 | Białystok | |
6 | SZAŁAŃSKA Ewelina | 29 | Jałówka |
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | BASIEWICZ Mirosław | 60 | Słobódka | |
2 | FLIS Monika | 35 | Rutka-Tartak | |
3 | DĄBROWSKI Krzysztof | 53 | Czarna Białostocka | |
4 | FLIS Ryszard | 37 | Rutka-Tartak | |
5 | ZDANCEWICZ Barbara | 65 | Sejny | |
6 | OSIECKI Zygmunt | 68 | Słobódka | |
7 | ŻYZNOWSKA Aneta | 36 | Ratowo-Piotrowo |
Lista nr 8 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | ZĄBKIEWICZ Jerzy | 71 | Suwałki | |
2 | GRONDYS Jarosław Janusz | 50 | Augustów | |
3 | KAZIMIERCZAK Waldemar Konstanty | 31 | Sejny | |
4 | ZIELENKIEWICZ Ewelina | 22 | Sokółka | |
5 | LULKIEWICZ Romuald Zygmunt | 64 | Mońki | |
6 | JAROŚ Joanna | 37 | Piecki | |
7 | BAGIŃSKI Przemysław | 20 | Augustów | |
8 | ŁUKOWSKA Emilia | 24 | Augustów | |
9 | MILEWSKI Tomasz | 41 | Suwałki | |
10 | ZAWADZKA Małgorzata | 41 | Koziniec |
Lista nr 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | MAŃCZUK Tomasz | 41 | Lipsk | |
2 | ZUB Jadwiga | 73 | Mońki | |
3 | GAJEWSKI Ryszard Bronisław | 67 | Suwałki | |
4 | KOZŁOWSKI Henryk | 77 | Suwałki | |
5 | KOSAKOWSKI Jarosław | 57 | Augustów | |
6 | JASIONEK Anna | 51 | Bolcie | |
7 | OKUŁA Maciej | 37 | Wasilków | |
8 | ŻABICKA-KRAWCZYK Bożena | 47 | Żabickie | |
9 | BEDNARZ Elżbieta | 49 | Augustów | |
10 | CHMIELEWSKI Andrzej Eugeniusz | 58 | Augustów |
Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | PRZYBOROWSKI Antoni | 48 | Stare Kiełcze | |
2 | HRYŃ Jarosław | 47 | Słomianka | |
3 | OKRĄGŁA Janina | 58 | Augustów | |
4 | MAKAREWICZ Rafał | 48 | Augustów | |
5 | BARTKOWIAK Ewa | 53 | Augustów |