KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | DĘBOWSKI Henryk | 39 | Białystok | |
2 | JANKOWSKI Piotr | 39 | Białystok | |
3 | DUDZIŃSKI Kazimierz | 76 | Białystok | |
4 | BIAŁY Alicja | 64 | Białystok | |
5 | BARDŁOWSKI Łukasz | 31 | Białystok | |
6 | WOJDANOWICZ Jolanta | 58 | Białystok | |
7 | SAROSIEK Izabela | 25 | Białystok | |
8 | KONOPKO Mirosław Krzysztof | 52 | Białystok |
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | CHUDZIK Jowita | 30 | Białystok | |
2 | MOSKWA Marcin | 43 | Białystok | |
3 | MUSIUK Adam | 47 | Białystok | |
4 | SZYMCZUKIEWICZ Elżbieta Barbara | 67 | Białystok | |
5 | KADŁUBOWSKA Elżbieta | 55 | Białystok | |
6 | WOJNO Zbigniew Bartłomiej | 44 | Białystok | |
7 | TOMAR Dawid Krzysztof | 25 | Białystok | |
8 | TYSZKIEWICZ Marek Stanisław | 51 | Białystok |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA ARŁUKOWICZA „BIAŁYSTOK NA TAK”
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | GÓLCZ Rafał | 39 | Białystok | |
2 | JAWOROWSKA Ewa Elżbieta | 63 | Białystok | |
3 | ŁUKASZEWICZ Anna | 44 | Białystok | |
4 | KONIUCH Bogusław | 46 | Białystok | |
5 | LISOWSKI Mariusz | 54 | Białystok | |
6 | SAWICKA Walentyna | 66 | Białystok | |
7 | BALIŃSKA Anna | 27 | Białystok | |
8 | SZYDŁOWSKI Marcin | 38 | Białystok |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BIAŁEGOSTOKU
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | PUŚKO Radosław | 36 | Białystok | |
2 | REMBISZEWSKA Justyna | 28 | Białystok | |
3 | CZARNIECKI Bartosz | 44 | Białystok | |
4 | LINKIEWICZ Małgorzata | 34 | Białystok | |
5 | RÓŻYCKI Krystian Juliusz | 38 | Białystok | |
6 | KARCZEWSKA Paulina | 31 | Białystok | |
7 | ROGACZEWSKI Marcin Bernard | 30 | Białystok | |
8 | KARPIUK-DĄBROWSKA Ilona | 36 | Białystok |
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | TROCHIMCZYK Sławomir | 47 | Białystok | |
2 | GODLEWSKA Ewa | 61 | Białystok | |
3 | ŁOZOWSKI Adam Antoni | 71 | Białystok | |
4 | ANDREARCZYK Urszula Iwona | 45 | Białystok | |
5 | IWANOWICZ Marek | 41 | Białystok |
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | SADOWSKA Bożena | 64 | Białystok | |
2 | ZAMBRZYCKI Wojciech | 32 | Białystok | |
3 | TARGOŃSKI Wiesław | 73 | Białystok | |
4 | REJZNER Bożena | 62 | Białystok | |
5 | MARKOWSKI Grzegorz | 47 | Białystok |