Okręg Nr 2 obejmuje: Gmina Zabłudów, Juchnowiec Kościelny, Suraż
Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | NIENAŁTOWSKA Bożena | 55 | Kleosin | |
2 | BABUL Andrzej | 58 | Nowosady | |
3 | REGUCKA Alicja Elżbieta | 49 | Folwarki Małe | |
4 | REDLIŃSKI Mariusz | 42 | Hołówki Duże | |
5 | LULEWICZ Cezary | 47 | Rafałówka | |
6 | WILENTA Anna | 32 | Zawyki |
Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | GRABOWSKA Barbara | 61 | Ignatki | |
2 | JAROSZUK Elżbieta | 47 | Dorożki | |
3 | PRZYMIERSKA Beata Małgorzata | 46 | Rafałówka | |
4 | KOCZUK-BARAN Elżbieta | 45 | Ignatki-Osiedle | |
5 | KALINOWSKI Grzegorz | 31 | Zabłudów | |
6 | NIKICIUK Daniel | 43 | Kołpaki | |
7 | NOWICKI Dawid | 23 | Suraż |
Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | BAGIŃSKA Danuta Maria | 67 | Dobrzyniówka | |
2 | PASZKO Helena | 55 | Ryboły | |
3 | ALEKSIEJCZUK Franciszek | 71 | Folwarki Małe | |
4 | KULIKOWSKA Barbara | 58 | Zabłudów | |
5 | ZALEWSKI Bolesław | 69 | Gnieciuki |
Lista nr – KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | GRADKOWSKI Jan | 60 | Kleosin | |
2 | STĘPNICKA Katarzyna | 39 | Zabłudów Kolonia | |
3 | GORDON Henryka | 56 | Księżyno | |
4 | BRONISZEWSKA Izabela | 34 | Olmonty | |
5 | KŁOSKO Grzegorz | 41 | Suraż | |
6 | GAIŃSKI Tomasz | 42 | Hołówki Duże | |
7 | GENIUSZ Michał | 59 | Pawły |
Lista nr – KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | ZAJKOWSKI Maciej | 43 | Brończany | |
2 | ROGALSKA Marianna | 64 | Łapy | |
3 | DĄBROWSKI Karol | 31 | Rostołty | |
4 | KONOPKA Barbara | 38 | Ignatki |
Lista nr 8 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania | |
---|---|---|---|---|
1 | SZYMCZUKIEWICZ Szymon | 41 | Skrybicze | |
2 | KOROLCZUK Emilia | 32 | Laszki | |
3 | WASILJEW Paulina | 26 | Zagruszany | |
4 | KŁOKOWSKI Mariusz | 42 | Pasynki |