Listy Kandydatów – Sejmik Woj Podlaskiego Okręg Nr 4

Lista nr 4 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ŻYWNO Maciej Zenon 42 Białystok
2 ŚCISŁO Hubert Krzysztof 34 Wasilków
3 ŁUKASZUK Igor 39 Bielsk Podlaski
4 ROSZKOWSKA Halina 69 Wysokie Mazowieckie
5 SITARSKA Agnieszka Anna 47 Siemiatycze
6 KUBIAK Jerzy Józef 69 Grabówka
7 DRAGUN Nadzieja Marzena 36 Hajnówka
8 TARKAWIAN Agnieszka Ewa 42 Czarna Białostocka
9 SITKIEWICZ Piotr 37 Drohiczyn
10 MALINOWSKA Beata 55 Fasty
11 KAMIŃSKI Adam 40 Białystok

Lista nr 10 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 DEREHAJŁO Stanisław 46 Kolonia Boćki
2 SIEKIERKO Łukasz 30 Wysokie Mazowieckie
3 ŁUKASZEWICZ Sebastian 27 Kozińce
4 KAPICA Grzegorz 39 Łapy
5 JAROSZEWICZ-ŁOJEWSKA Mirosława Anna 52 Białystok
6 MALINOWSKI Marek 44 Niewodnica Kościelna
7 KONDRACIUK Krzysztof 59 Łapy
8 SZCZUDŁO Aleksandra 35 Ciechanowiec
9 DAWIDZIUK Irena 70 Hajnówka
10 SIDORCZUK-USZYŃSKA Grażyna Jadwiga 70 Siemiatycze
11 FILIPKOWSKI Zbigniew Jan 66 Niemirów

Lista nr 6 – KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PROKOPIUK Seweryn 33 Widowo
2 KOCZOT Dorota 39 Białystok
3 IWANIUK Michał 31 Białystok
4 ARTYSIEWICZ Michalina Daria 20 Zaścianki
5 GRZEJSZCZYK Michał Łukasz 40 Letniki
6 CIWONIUK Aneta 23 Białystok

Lista nr 9 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SKOMAROWSKI Maciej 28 Łapy
2 KONCEWICZ Magda 33 Rybaki
3 KUPIŃSKI Maciej 22 Białystok
4 GRYNIEWICZ Joanna 29 Szymki
5 ZADYKOWICZ Danuta 59 Białystok

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 LESZCZYŃSKI Jerzy 57 Ciechanowiec
2 JANOWSKI Mikołaj 56 Przechody
3 BIL-JARUZELSKA Małgorzata Anna 56 Białystok
4 BIEGAŃSKA Anna 63 Wasilków
5 KRZYŻANOWSKA Bożena 52 Siemiatycze
6 KARCZEWSKI Marcin 32 Bielsk Podlaski
7 ROSZKOWSKI Daniel Karol 31 Łapy
8 TURCZEWSKI Mariusz 41 Dobrzyniówka
9 ZAWORSKA Zofia 51 Tykocin
10 KONOPKO Wiesław 56 Łapy
11 ZAWISTOWSKA Agnieszka 31 Brzóski Gromki

Lista nr 7 – KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BIELAWSKI Wiesław Henryk 59 Jurowce
2 HAMPEL Artur 49 Czerlonka Leśna
3 GAJDOWSKA Justyna 25 Białystok
4 ROKICKI Mariusz 41 Białystok
5 KWASIBORSKA Magdalena Marlena 47 Białystok

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KOMOROWSKA Barbara 37 Sierzputy-Marki
2 TRZASKA Wojciech 23 Wierzbowo
3 MIERZEJEWSKA Beata 41 Truszki
4 TRZASKA Piotr 18 Wierzbowo
5 MOCARSKI Antoni 74 Janczewo

Lista nr 8 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 TOŁWIŃSKI Krzysztof 50 Jasienówka
2 JANKOWSKA Wanda 59 Choroszcz
3 KEMPLIŃSKI Ryszard Stanisław 63 Ciechanowiec
4 OJDANA Alina 52 Nowoberezowo
5 JAKIMIUK Dawid 29 Bielsk Podlaski
6 WAPPA-BUSŁOWSKA Ewa 57 Białystok
7 KRZYKAWSKI Norbert Grzegorz 47 Płonka-Strumianka
8 MIERZWIŃSKA Małgorzata 24 Filipy
9 CHAŃKO Julita Monika 49 Konowały
10 SZAREJKO Marcin 34 Zabłudów

Lista nr 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PIETROCZUK Włodzimierz 71 Hajnówka
2 JAKONIUK Agnieszka 44 Hajnówka
3 BOROWSKI Eugeniusz 61 Widowo
4 KOROLCZUK Emilia 29 Nowa Łuka
5 OZIABŁO Piotr Marek 27 Pieńki
6 BISZ Walentyna 76 Siemiatycze
7 WARPECHOWSKI Janusz 67 Radunin
8 WAWRZYNIAK Jan Antoni 65 Nurzec Stacja
9 SKIBIŃSKI Dariusz 57 Policzna
10 CZARKOWSKA Bogusława Jadwiga 40 Hajnówka
11 IWAŃCZUK Michał 75 Bielsk Podlaski

Lista nr 1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 NAUMIUK Piotr 55 Kaniuki
2 KIRYLUK Adam 36 Białystok
3 DOBKOWSKA Aneta 43 Augustów
4 KAPŁANOW Łukasz 28 Augustów
5 MISZKIEL Bożena Renata 47 Krasnopol

Lista nr – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 NIECIECKI Karol Marek 56 Hajnówka
2 PIETRUCZUK Anna 63 Hajnówka
3 SMOKTUNOWICZ Grzegorz 32 Bielsk Podlaski
4 KOWNACKI Krzysztof Jan 54 Dołubowo
5 KURZYNA Grażyna 42 Franki-Piaski
6 BANEL Mateusz 28 Horodniany
7 GODUN Barbara 53 Dołubowo