KAPICA Grzegorz

0
653

Kandyduje do Sejmiku Woj Podlaskiego

Komitet wyborczy: KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg wyborczy: Okręg Nr 4 (powiat bielski, powiat siemiatycki, powiat wysokomazowiecki, powiat hajnowski, powiat białostocki)

 

Wiek: 39 lat
Miejsce zamieszkania: Łapy

Drodzy Wyborcy! Chciałbym zachęcić Was do oddania na mnie głosu w najbliższych wyborach samorządowych.
Mam 39 lat, urodziłem się i mieszkam w Łapach. Z wykształcenia jestem informatykiem, od prawie 20 lat-wspólnie z żoną prowadzę własną firmę.
Jestem właścicielem hurtowni oraz sklepów meblowych na Podlasiu.
Jestem koordynatorem sprzedaży hurtowej mebli W północno-wschodniej Polsce oraz w krajach bałtyckich takich jak Litwa, Łotwa i Estonia. Doświadczenie zdobyte na tych rynkach pozwala mi stwierdzić. że nasze Podlasie dzięki takim sąsiadom posiada OGROMNY potencjał do inwestowania, który dopiero teraz jest zauważany i doceniany przez inwestorów.

W Sejmiku Województwa Podlaskiego chcę się skupić na pracy w Komisji Gospodarki, Rozwoju I Promocji naszego regionu. Pragnę przeciwstawić się fałszywej opinii 0 tzw. „Polsce B” na Podlasiu. Chciałbym stworzyć oddzielną komórkę w województwie, która będzie odpowiedzialna za nowe inwestycje oraz miejsca pracy. Mam wiele pomysów jak zrobić, aby przedsiębiorcy z Polski otwierali u nas oddziały swoich firm i zatrudniali wykwalifikowanych pracowników. Nie powinniśmy szukać dużych Inwestorów, którzy zatrudnią 1000 osób i zainwestują 100 mln złotych. Jest to bardzo trudne zadanie, my musimy skupić się na mniejszych 100 firmach, z których każda zatrudni po 10 osób, inwestując po 1 mln złotych. Da nam to ten sam efekt, a będzie znacznie łatwiejsze do zrealizowania.

Proszę zatem o zaufanie i głos na mnie w wyborach samorządowych 21 października 2018 roku. Jestem przekonany, że dzięki Wam uda mi się tego dokonać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here